11 Жовтня, 2019 р., 11:46
Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри, нездоланності духу та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
11 Жовтня, 2019 р., 11:28
10 листопада 2019 року, виконувач обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації  Т.П.Сухенко  привітала  працівників поштового зв’язку району з Всесвітнім днем пошти. Зокрема звернулася зі словами вдячності за доволі нелегкий труд.  Щодня сотні десятків жителів нашого району користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи   улюблені газети та журнали. Кожен з Ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг.   Ви виконуєте нелегку, але вкрай необхідну для людей роботу. Вас завжди чекають з нетерпінням. Адже саме Ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісткою від рідних та близьких
11 Жовтня, 2019 р., 10:51
10 жовтня 2019 року під головуванням виконувача обов’язків  голови райдержадміністрації  Тетяни Сухенко  відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Яготинській районній державній адміністрації. Де було  розглятуто 208 справ, а саме : про надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 6 справ ; про призначення житлових субсидії -202 справ.
11 Жовтня, 2019 р., 10:16
Промайнуло  дзвінке  літо.  Ступила  на  поріг  золотава  осінь.  Саме  цієї  мальовничої  пори, 10 жовтня 2019 року в  закладах дошкільної освіти Яготинського району проведено виставку саморобок   з  природного  матеріалу «Казковий урожай».
11 Жовтня, 2019 р., 09:59
З 1 жовтня 2019 року функціонуватимуть нові рахунки 3719 за стандартом IBAN. З цієї дати сплачені суми за старими рахунками будуть повертатися платникам, як нез’ясовані надходження
10 Жовтня, 2019 р., 16:53
За січень-вересень 2019 платники Київщини поповнили державний бюджет на 10,2 млрд.грн.
10 Жовтня, 2019 р., 16:22
З метою здійснення якісної підготовки закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період в навчальних закладах району проводять планову підготовку. На виконання запланованих заходів відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено роботи з підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2019-2020рр.: виконано роботи по ремонту теплових мереж Яготинського НВК №3,  Яготинського ДНЗ  №2 «Дюймовочка», Яготинських ДНЗ №1 «Зіронька», ОЗОНЗ «Жоравський НВК» (приміщення дитячого садка) та тривають роботи у ДНЗ №6 «Волошка», Яготинському районному інклюзивно-ресурсному центрі (підвал).
10 Жовтня, 2019 р., 11:41
10 жовтня, рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Райківщини, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
10 Жовтня, 2019 р., 11:38
Шановні  жителі міста та району!
09 Жовтня, 2019 р., 16:02
З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сухенко Т.П., згідно затвердженого графіка, провела особистий прийом  громадян.