Робочий візит

Дата: 03.10.2019 12:15

Фото без описуДля пришвидшення добору персоналу та укомплектування вакансій, 03 жовтня 2019 року  Яготинську районну філію КОЦЗ з робочим візитом відвідав  начальник відділу охорони праці ТОВ НВК «Техімпекс» Петро Бакум. Розповів заступнику директора філії Михайлу Шевченку про потребу в кадрах та роботу ТОВ НВК «Техімпекс», виробничі цехи якого знаходяться в селі Засупоївка.

В свою чергу Михайло Шевченко проінформував представника роботодавця про послуги та електронні сервіси служби зайнятості.

Підприємство запрошує на роботу:

-         Слюсарів-ремонтників;

-         Монтажників;

-         Інженерів-конструкторів;

-         Інженерів-технологів;

-         Майстрів у відділ технічного контролю.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Яготинської районної філії КОЦЗ за адресою: вул. Незалежності, 67 А, тел. 5-42-54.

Яготинська районна філія КОЦЗ