16 Жовтня, 2019 р., 09:42
Ініціатива Мін’юсту: права дитини на аліменти
15 Жовтня, 2019 р., 15:04
Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. В більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян – є головною причиною таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?
15 Жовтня, 2019 р., 15:02
1. У відділенні денного перебування надано послуги для 236 громадян: проводилося: вимірювання артеріального тиску, вимірювання рівня глюкози в крові, ін`єкції. Продано ліків на загальну суму 3.5 тис. грн.;
15 Жовтня, 2019 р., 12:34
За сприятливих умов насіння здатне тривалий час зберігати високі посівні властивості. Ці умови визначаються головним чином вологіс­тю і температурою насіння. Чим нижчі вологість і темпе­ратура насіння, тим більш тривалий час воно здатне проростати. На регулюванні вологості і температури базуються основні режими збе­рігання насіння в сухому й охолодженому вигляді. На спостійне  зберігання закладається насіння, яке пройшло повний цикл післязбирального очищення і доведене до кондиційної вологості. Для тривалого зберігання слід використовувати насіння з во­логістю на 2-3% нижчою від критичної. Критична вологість насіння - це таке значення вологості насіння, при якому в насінні з'являється вільна волога, яка призводить до збільшення інтенсивності біохімічних процесів в насінні.
15 Жовтня, 2019 р., 12:32
Юристи Київщини виграли у судах 4535,0 млн.грн.
15 Жовтня, 2019 р., 10:41
Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості запрошує всіх бажаючих відвідати "Ярмарок вакансій" 24 жовтня 2019 року, час проведення о 10:00 год. Місце проведення: Яготинська районна філія КОЦЗ (м.Яготин, вул. Незалежності, 67А) Додаткова інформація: 5-42-54
15 Жовтня, 2019 р., 09:58
14 жовтня ми відзначаємо День захисника України та День українського козацтва. Це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.
15 Жовтня, 2019 р., 08:48
Фахівці Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості 11 жовтня 2019 року відвідали Яготинські НВК №1 та №2 з метою продовження багатоетапної профорієнтаційної роботи з учнями 8-х та 9-х класів.
15 Жовтня, 2019 р., 08:14
У Верховній Раді зареєстрували доповнений проект закону на основі урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.
11 Жовтня, 2019 р., 12:09
Податківці Київщини поповнили бюджет на 81,1 млн. гривень З початку 2019 року управлінням податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Київській області проведено 465 документальних перевірок юридичних осіб, що на 19 перевірок менше, ніж за січень-вересень 2018, у тому числі 183 планових та 282 позапланових перевірок.