22 Жовтня, 2019 р., 10:41
15 жовтня 2019 року в Яготинському НВК «СШ-ЗОШ I-IIIст.№2» за ініціативи учнівського самоврядування було проведено благодійний ярмарок – продаж кондитерських виробів «Сімейні смаколики», присвячений Дню захисника України та Дню козацтва. До участі у ярмарку активно долучились учні 1 - 11 класів та їх батьки. На шкільному подвір’ї панувала тепла та затишна атмосфера, наповнена пахощами різноманітних смаколиків та ароматом «гарного настрою». Кожний клас в оригінальній формі, цікаво та яскраво рекламував і торгував своєю продукцією: смачною випічкою та ароматними напоями. Всі виручені кошти будуть направлені на потреби бійців АТО,ООС та дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги на Сході України.
21 Жовтня, 2019 р., 14:11
Законом України „Про Державний бюджет України на 2019 рік” Мінагрополітики передбачені видатки в обсязі 12 341 643,0 тис грн, з них за програмами підтримки розвитку АПК – 5 909,0 млн грн, в тому числі:
21 Жовтня, 2019 р., 14:09
Зважаючи на сприятливі для господарювання погодні умови, закликамо громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та не провокувати пожежі на відкритих територіях!
21 Жовтня, 2019 р., 12:27
Керуючись нормами Директиви № 1059/2003 Європейського Парламенту і Ради «Про створення загальної класифікації територіальних одиниць для статистики (NUTS)» від 26 травня 2003 року та Методичними рекомендаціями щодо критеріїв формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня є бачення, що на субрегіональному рівні має бути утворено Яготинський район з центром у місті Яготин до якого увійдуть: Яготинський район, Згурівський район, Баришівський район, Баришівська ОТГ, Березанська ОТГ, Переяслав-Хмельнийький, Циблівська ОТГ, Ташанська ОТГ, Студениківська ОТГ, Дівичківська ОТГ.
21 Жовтня, 2019 р., 10:55
З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжних засобом та будуть вилучені з готівкового обігу.
21 Жовтня, 2019 р., 10:53
8 жовтня 2019 року фахівець Яготинської районної філії КОЦЗ провела для учнів 8-го класу Яготинського НВК №1 профорієнтаційний урок на тему «Професії майбутнього».
21 Жовтня, 2019 р., 10:45
Виконувач обов’язків голови адміністрації  Т.П.Сухенко провела оперативну нараду за участі заступника голови адміністрації В.М.Гончара, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел та керівниками структурних підрозділів адміністрації.  В порядку денному засідання були розглянуті наступні питання:
21 Жовтня, 2019 р., 10:09
21 жовтня, заступник голови адміністрації В.М.Гончар провів нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації. В рамках наради присутні обговорили ряд питань, що стосувалися: надання приміщення для розміщення підрозділів територіальної оборони, ремонту дороги Т-25-41, початку робіт із запровадження заходів з енергозбереження в Яготинському НВК №3 та підготовку закладів освіти, культури та медицини до опалювального періоду .
18 Жовтня, 2019 р., 15:06
Уряд оголосив відкритий конкурс на 25 посад державної служби категорії «А». На 17 вакансій подали заявки більше 400 кандидатів. За багатьма вакансіями вже розпочався конкурсний відбір. Ще 8 вакансій очікують на професійних управлінців.
18 Жовтня, 2019 р., 14:49
18 жовтня в Яготинському НВК № 3 відбувся спільний захід служби у справах дітей та сім’ї Яготинської РДА та  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В заході взяли участь учні 10 - го класу. Проведення бесіди з учнями відбулось з переглядом відеороликів відповідної тематики, мета якої - підвищити обізнаність молоді щодо питань протидії торгівлі людьми та безпечної міграції, сформувати свідоме ставлення до міграційних намірів та мінімізувати вірогідність потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а також попередня ідентифікація осіб, ймовірно постраждалих від торгівлі людьми.