26 Вересня, 2018 р., 14:46
Вони – ВОЇНИ. Війна  розділила їх життя та життя їх родин на "до" і "після".  За їх плечима - жах війни, поранення, загибель товаришів, вихід з оточення, а можливо й полон! Їх тіло болить від ран, а душу та серце ятрять спогади, сумніви  та гнів! А в думках постійні питання:   "Як повернутись у мирне життя, коли душою, серцем та думками постійно на  війні, бо пройшли  крізь пекло?!  Як своїми словами та діями не злякати дітей, не поранити душі рідних та оточуючих? З чого почати ПОВЕРНЕННЯ? "
26 Вересня, 2018 р., 14:17
26 вересня голова адміністрації В.С. Шмигановський провів нараду щодо впровадження медичної реформи. Участь у нараді взяли головний лікар КНП «ЯЦПМСД» І.І. Сахно, голова комісії з реорганізації Яготинської центральної районної лікарні В.С. Нескорожений.
26 Вересня, 2018 р., 14:09
25-26 вересня 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано 5 сімей з дітьми в с. Райківщині та 3 сім’ї в с. Фарбовано Яготинського району, які мають ознаки складних життєвих обставин, дітей під опікою, піклуванням які перебувають на обліку служби.
26 Вересня, 2018 р., 12:07
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» у період вересень-жовтень 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.
26 Вересня, 2018 р., 11:05
Урядом 11.07.2018 прийнято постанову №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
26 Вересня, 2018 р., 09:23
20-22 вересня 2018 року в  рамках проекту «Підтримка Міністерства соціальної політики в протидії гендерно-зумовленому насильству та реінтеграції населення, постраждалого від конфлікту» було проведено регіональний тренінг для психологів та фахівців соціальної сфери з надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок  конфлікту  (ветерани АТО/ООС, їх сім’ї та інші категорії населення).
25 Вересня, 2018 р., 16:28
Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICC Ukraine, експертами.
25 Вересня, 2018 р., 16:26
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на прес-конференції в ІА «Українські новини» у рамках проекту «ЕКО-трансформація-2018».