Управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації інформує про новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.09.2018 11:05

Фото без описуУрядом 11.07.2018 прийнято постанову №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

Відповідно до пункту 7 зазначеної постанови передбачено провести заміну посвідчень:

- особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);

- учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3);

- особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Не потребують заміни і є дійсними посвідчення:

- особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2);

- потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія 3);

- потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г);

- дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д);

- дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Тому, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, необхідно з’явитись в управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації для переоформлення посвідчень. Звертатись в каб. №2., тел. 5-61-27.

Необхідні документи для переоформлення посвідчення:

- посвідчення;

- копія паспорта;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка;

- дві фотокартки 3х4 на матовому папері.