08 Жовтня, 2018 р., 11:14
Віднедавна в нашому календарі з’явилося ще одне свято, яке відзначаємо 7 жовтня – День бійця територіальної оборони. Це люди, які в особливий для держави період охороняють межі району, в якому проживають, вживаючи загальнодержавні воєнні і спеціальні заходи, охороняючи та захищаючи територію, ведуть боротьбу з диверсійно - розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та підтримують правовий режим воєнного стану в державі.
08 Жовтня, 2018 р., 10:42
Яготинською районною філією КОЦЗ проведені інтерактивні профорієнтаційні уроки: «Професія та спеціальність», «Джерела інформації про світ професій», «Гендер і професія» серед учнів 8-А, 8-Б класів Яготинського НВК №2.
05 Жовтня, 2018 р., 15:07
Традиційно, першої неділі жовтня, своє професійне свято відзначають освітяни України.  Для кожного педагога, який сіє в дитячі душі мудре, добре, вічне, дарує їм свою любов, навчає милосердю, цей день є особливим.
05 Жовтня, 2018 р., 12:39
1. Чи зберігається субсидія  у працюючих пенсіонерів?
05 Жовтня, 2018 р., 10:34
Сільські ради продовжують забезпечувати велосипедами соціальних робітників Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Вже вручено в с. Лозовий Яр, с. Богданівка, с. Жоравка, с. Лемешівка, с. Черняхівка, с. Райківщина, с. Сотниківка, с.  Червоне, с. Годунівка.
04 Жовтня, 2018 р., 16:18
Уряд ставить завдання знизити смертність та травмування на дорогах на 30% і опрацювати програму додаткового захисту дітей. Про це заявив Володимир Гройсман під час всеукраїнської наради з питань безпеки дорожнього руху 4 жовтня у Кам’янці-Подільському, де Голова Уряду перебуває з робочою поїздкою.
04 Жовтня, 2018 р., 14:11
На засіданні Уряду схвалено Технічний регламент щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, який підготовлено Держенергоефективності з метою імплементації 125-ї Директиви ЄС.
04 Жовтня, 2018 р., 14:10
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на конференції «Екоінновації та “зелене” підприємництво: зроблено в Україні».
04 Жовтня, 2018 р., 14:04
15 закладів вищої освіти вже створили комісії з атестації енергоаудиторів (http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification).