25 Вересня, 2018 р., 16:25
На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.
25 Вересня, 2018 р., 14:36
Швидкі темпи нарощування міжнародних коопераційних зав’язків представляють серйозну загрозу щодо занесення і розповсюдження на території України однієї з небагатьох найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. Вплив на птахівництво призводить до суттєвих економічних збитків (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) як в розвинених країнах, так і у країнах, що розвиваються.
25 Вересня, 2018 р., 14:29
Майже до кінця XIX століття засоби проти цього захворювання були відсутні, а будь-яке лікування безрезультатне, тому людина, яка заразилася ним від домашніх або диких тварин, була приречена на смерть. Навіть в наш час у світі щорічно від сказу гине понад 55 тисяч людей.
25 Вересня, 2018 р., 14:04
З метою розширення кругозору учнівської молоді про світ професій 21 вересня 2018 згідно запланованого графіку фахівцями Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено інтерактивні уроки "Професія та спеціальність", "Формула вибору професій, складова "Хочу" для учнів 8-9 класів Яготинської загальноосвітньої школи №1.
25 Вересня, 2018 р., 13:59
22 вересня о 13:56 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в м.Яготин, по вул. Франка.
25 Вересня, 2018 р., 09:49
Підписано Меморандум між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про отримання безоплатної допомоги
25 Вересня, 2018 р., 09:45
Лише за добу співробітниками Київської Митниці ДФС зафіксовано 2 спроби незаконного переміщення мобільних телефонів через митний кордон України.
25 Вересня, 2018 р., 09:41
Африканська чума свиней (АЧС) – особливо небезпечна висококонтагіозна вірусна хвороба домашніх і диких свиней, що характеризується швидким поширенням, високим ступенем смертності.
24 Вересня, 2018 р., 17:12
24 вересня голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський провів розширену апаратну нараду за участю першого заступника голови адміністрації Т.П. Сухенко, заступника голови адміністрації В.М. Гончара, керівника апарату В.Б. Шишко, радників голови адміністрації О.В. Васільєва, А.В. Саси, керівників структурних підрозділів адміністрації, керівників установ та організацій району.