Дата: 26.09.2018 11:51

Фото без описуПро утворення ініціативної групи для підготовки установчих зборів Громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про громадські об’єднання», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Яготинської районної державної адміністрації від 12.09.2018 року № 323 «Про дострокове припинення діяльності Громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації», з метою здійснення координаційних заходів з організації та забезпечення залучення громадян до управління державними справами, врахування суспільної думки при прийнятті управлінських рішень та здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в Яготинському районі:

1. Утворити ініціативну групу для підготовки установчих зборів Громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації (далі – ініціативна група), згідно з додатком.

2. Ініціативній групі визначити дату, час, місце, порядок проведення зборів, порядок подання заяв для участі в зборах.

3. Головному спеціалісту з питань внутрішньої політики, інформації та зав’язків з громадськістю апарату адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті адміністрації протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Шишко В.Б.

Голова адміністрації                                                В.С. Шмигановський

до розпорядження Яготинської

районної державної адміністрації

24 вересня 2018 року № 349