04 Жовтня, 2018 р., 09:47
03.10.2018 року з робочим візитом у Яготинському районі побував директор Київського обласного центру зайнятості Денис Георгійович Дармостук.
04 Жовтня, 2018 р., 09:45
Питання надання соціальних послуг населенню району – невід’ємна складова діяльності райдержадміністрації та всіх її підрозділів. Реалізація комплексу заходів з даного питання  постійно знаходиться на виконанні в управлінні соціального захисту населення та районного територіального центру соціального обслуговування / надання соціальних послуг/.
04 Жовтня, 2018 р., 08:13
Протягом зустрічі з дітьми було проведено бесіду на тему: Як уникнути пожежі через дитячі пустощі, про наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті.
03 Жовтня, 2018 р., 16:06
З початку року батьки Київщини сплатили власним дітям 122 мільйони 150 тисяч гривень аліментів.
03 Жовтня, 2018 р., 15:16
Вчасний старт опалювального сезону – пряма відповідальність місцевих керівників та керівників енергокомпаній, Уряд всі ресурси забезпечив, – Володимир Гройсман
03 Жовтня, 2018 р., 14:19
«Грибні сезони» щороку приносять у своїх кошиках не лише щедрі дарунки лісу, а й дедалі більшу тривогу, біль і біду. Треба зазначити, що інколи навіть їстівні гриби можуть стати причиною отруєння.
03 Жовтня, 2018 р., 14:17
28 вересня 2018 року під головуванням заступника Голови облдержадміністрації Івана Турчака відбулося чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській облдержадміністрації з повісткою денною «Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні та області.
03 Жовтня, 2018 р., 14:11
Сьогодні голова адміністрації В.С. Шмигановський провів чергову нараду щодо впровадження медичної реформи. Участь у нараді взяли радник голови адміністрації О.В. Васільєв, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно, голова комісії з реорганізації Яготинської центральної районної лікарні В.С. Нескорожений.
03 Жовтня, 2018 р., 14:07
Однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян. Так, 3 жовтня цього року голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський здійснив особистий прийом громадян, згідно із затвердженим графіком.