Відвідування сімей, які мають ознаки складних життєвих обставин, дітей під опікою та піклуванням

Дата: 26.09.2018 14:09

Фото без опису25-26 вересня 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано 5 сімей з дітьми в с. Райківщині та 3 сім’ї в с. Фарбовано Яготинського району, які мають ознаки складних життєвих обставин, дітей під опікою, піклуванням які перебувають на обліку служби.

Батькам, опікунам, піклувальникам надано всі необхідні рекомендації щодо належного виконання свої обов’язків щодо виховання дітей. Відповідну розмову мали також із самими дітьми.

Служба у справах дітей та сім’ї Яготинської РДА