09 Жовтня, 2018 р., 17:05
Відповідно до вимог ст.22 Закону України "Про звернення громадян" керівництвом прокуратури Київської області заплановано виїзд до підрорядкованих прокуратур для проведення особистого прийому громадян.
09 Жовтня, 2018 р., 14:52
Ситуація із забезпечення населення безпечноюпродукцією в зоніевакуації на Чернігівщиніконтрольована, – Держпродспоживслужба
09 Жовтня, 2018 р., 14:50
       1. Обстежено умови проживання  8 непрацездатних громадян, з них виявлено 4 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм     надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
09 Жовтня, 2018 р., 14:46
Основні причини від яких виникають пожежі - перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
09 Жовтня, 2018 р., 12:32
05 жовтня працівниками Яготинського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї та Яготинської районної державної адміністрації  здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 12 сім’ях в яких виховується 20 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та проживають в Яготинському районі: села Черняхівка, Райківщина, Фарбоване та місто Яготин.
09 Жовтня, 2018 р., 10:42
09 жовтня 2018 року на базі Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості методистом районного методичного кабінету  відділу освіти Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи та лідерів учнівського самоврядування з теми: «Акценти й орієнтири виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти у 2018/2019 н.р.».
09 Жовтня, 2018 р., 10:13
Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про те, що з 09.10.2018 року прийом громадян міста Яготина та Яготинського району з питань пенсійного забезпечення проводиться за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 106.
09 Жовтня, 2018 р., 08:20
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем юриста
08 Жовтня, 2018 р., 16:55
Під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановського відбулась розширена нарада за участі голови виконавчого комітету Яготинської міської ради Н.М.Дзюби, керівників територіальних відомств та структурних підрозділів адміністрації.
08 Жовтня, 2018 р., 16:34
08 жовтня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Фарбоване Яготинського району.