Славні козаки Черняхівського НВК

Дата: 16.10.2018 15:01

Фото без описуУ нашій школі стало традицією проводити День козацтва, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції От і цей рік  не став виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі .

Шкільний бібліотекар підготувала добірку літератури  «Славні козаки»

Протягом тижня класні керівники та класоводи проводили тематичні виховні години.

Родзинкою святкування Дня українського козацтва  став квест «У пошуках булави» . Цікаво й радісно було спостерігати, як діти показували не тільки фізичну вправність, а і знання козацьких традицій.

Учні нашої школи продемонстрували, що доля козацтва України в надійних дитячих руках .