«Шкіряний м’яч» у Яготині

Дата: 24.10.2018 16:52

Фото без опису24 жовтня 2018 року на стадіоні «Колос» м. Яготина відбулися районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», організовані районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації.

Суддівство забезпечували працівники Яготинської ДЮСШ: Стовбчатий Юрій Леонідович, Панченко Дмитро Ігорович, Маршевський Юрій Вікторович, Сандоян Арам Норайрович.

Надавати медичну підтримку були готові  Коновал Ольга Анатоліївна, медична сестра Яготинського НВК № 3 та Власенко Інна Броніславівна, старша медична сестра ДНЗ № 1 «Зіронька».

Змагання відбувалися за чотирма віковими категоріями: 2008, 2007, 2006, 2005 років народження.

Команди 2008 року народження Яготинського НВК № 2 та № 3 зіграли із рахунком 0:5, безсумнівна перевага учнів школи № 3 (суддя Стовбчатий Ю.Л.).

Команди 2007 року народження школи № 1 та № 3, зійшовшись у поєдинку, знову завершили матч із перевагою команди Яготинського НВК № 3 – 0:1 (суддя Маршевський Ю.В.).

Кращі футболісти 2007 року народження  Яготинського НВК № 2 та ЗОШ № 1 зіграли наступний матч із рахунком 2:0 (суддя Стовбчатий Ю.Л.).

А у матчі із учнями 2007 року Яготинського НВК № 3, учні НВК № 2 виявилися менш підготовленими, рахунок 0:4 (суддя Стовбчатий Ю.Л.).

Єдина  команда  із закладів загальної середньої освіти району – Супоївського НВК 2006 року народження - здобула якісну перемогу над командою свого супротивника  - Яготинського НВК № 3, рахунок 6:2 (суддя Сандоян А.Н.).

Свою  підготовку команда Супоївського НВК продемонструвала також у поєдинку із учнями Яготинського НВК № 2, їхня перевага 3:1 (суддя Сандоян А.Н.).

Несподіваним результатом завершилася гра між юними футболістами 2006 року народження школи № 2 та № 3, 0:0 (суддя Панченко Д.І.).

Гравці 2005 року народження Яготинського НВК № 2 показали перевагу над учнями Яготинської ЗОШ № 1, 3:0 (суддя Маршевський Ю.В.).

Юні футболісти 2005 року народження Яготинського НВК № 3 забили 2 м’ячі у ворота супротивників, команди учнів Яготинської ЗОШ № 1, рахунок 2:0 (суддя Маршевський Ю.В.).

Футбольна команда 2005 року народження Яготинського НВК № 3 забила 2 голи у ворота команди учнів Яготинського НВК № 2, рахунок 0:2 (суддя Богомаз В.М.).

Усі гравці виявили бажання до гри на футбольних полях стадіону «Колос» та волю до перемоги, яку не зміг зупинити , навіть, навязливий дощик.

Наші переможці

2008 рік – Яготинський НВК № 3

2007 рік – Яготинський НВК № 3

2006 рік – Супоївський НВК

2005 рік – Яготинський НВК №3

Вітаємо усіх учасників районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», а командам Яготинського НВК № 3 та Супоївського НВК бажаємо легкого м’яча на обласних змаганнях.