Інформація про роботу, виконану Яготинським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за період 17.10.2018 р. по 23.10.2018р.
1. Обстежено умови проживання 3 непрацездатних громадян, з них виявлено 1 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
2. У відділенні денного перебування надано послуги для 250 громадян: проводилося: вимірювання артеріального тиску, вимірювання рівня глюкози в крові, ін`єкції. Продано ліків на загальну суму 3.7 тис. грн.;
3. В майстерні з ремонту взуття надано послуг для 14 осіб, в тому числі безкоштовно для 4 громадян;
4. У перукарні надано послуг для 34 громадян, з них 8 інвалідам надано послуги безкоштовно, з них для 3 громадян надано послуги вдома
5. У швейній майстерні надано послуг для 12 громадян, в тому числі безкоштовно надано послуги 5 одиноким та інвалідам;
6. В соціальному магазині продано продуктових товарів на загальну суму 4,1 тис. грн.;
7. Проведено перевірку роботи соціальних робітників Марченко Т.М., Висовень Л.Р.. по м. Яготину;