Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості “Кращий пожежний – це ти обережний”

Дата: 11.01.2019 16:25

Фото без описуДобровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС України у період з 14 січня 2019 року по 17 лютого 2019 року буде проведено Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику “Кращий пожежний – це ти обережний“.

Рятувальники Переяслава-Хмельницького  запрошують всіх бажаючих взяти участь у конкурсі.

Усі роботи приймаються до 17.02.2019 року (у освітніх закладах, які відвідують діти). Переможці Всеукраїнського етапу будуть нагородженні подарунками.

Умови проведення

1. Загальні положення
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» проводиться серед дітей різного віку з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.

2. Основні завдання конкурсу
Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

3. Керівництво конкурсом
Загальне керівництво здійснюють ДСНС України та ДПТ України.
Інформаційну підтримку надає журнал «Пожежна та техногенна безпека»

4. Учасники конкурсу
Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 6 до 18 років.
Передбачено розподіл учасників на три вікові категорії:

• від 6 до 10 років;
  • від 11до 14 років;
  • від 15 до 18 років.

5. Номінації конкурсу

1. Художня творчість.
  2. Декоративно – прикладна творчість .

6. Порядок і термін проведення

Конкурс триватиме від 14 січня 2019 року до 30 квітня 2019 року.

Проводять його в три етапи:

• 1-й – районний, міський – від 14 січня до 17 лютого;
  • 2-й – обласний - від 18 лютого до 29 березня;
  • 3-й - Всеукраїнський, (завершальний - у м. Києві) - протягом квітня.

Для організації та проведення всіх етапів конкурсу на місцях створюють оргкомітети до складу яких входять представники головних управлінь (управлінь) ДСНС України, місцевих організацій Добровільного пожежного товариства України, ЗМІ та інші зацікавлені організації. Оргкомітети вирішують питання пов’язані з підготовкою і проведенням конкурсу, формують умови проведення регіонального етапу , склад журі.

Умови конкурсу “Кращий пожежний – це ти обережний”