23 Січня, 2019 р., 08:21
2 січня 2019 року інспекторським складом Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою  проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Панфильської сільської ради.
23 Січня, 2019 р., 08:02
Міністерством оборони визначено основні пріоритети фінансування на 2019 рік
23 Січня, 2019 р., 07:58
Новації в оподаткуванні туристичним збором з 01 січня 2019
23 Січня, 2019 р., 07:52
Павло Розенко взяв участь у відкритті меморіального барельєфа Симону Петлюрі
21 Січня, 2019 р., 16:03
На цих вихідних в першій лізі першості Яготинського району розпочали свою боротьбу команди, що не потрапили до фінальної частини.
21 Січня, 2019 р., 16:02
Результати матчів шостого туру вищої ліги наступні:
21 Січня, 2019 р., 16:00
В період з 17 по 21 січня інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту  ТОВ ФІРМА «ТМА», що знаходиться на території м. Яготин. В ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей, зовнішнє та внутрішнє протипожежне водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність виробничих будівель. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.
21 Січня, 2019 р., 15:54
21 січня 2019 року проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В засіданні взяли участь представники управління соціального захисту населення Яготинської РДА, управління фінансів Яготинської РДА, управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій адміністрації, Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України та Яготинської міської ради.