Інспекторським складом Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Годунівської сільської ради

Дата: 18.03.2019 12:45

Фото без опису18 березня 2019 року інспекторським складом Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Годунівської сільської ради.

В ході відпрацювання з мешканцями села проведено профілактичні бесіди на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Увага вибухонебезпечні предмети, Пожежна безпека в екосистемах, та вручено інформаційні листівки застережливого характеру.