Профорієнтаційний урок «Професія та спеціальність»

Дата: 18.03.2019 12:04

З метою ознайоФото без описумлення учнів із світом професій, передумовами вибору майбутнього фаху, 15 березня 2019 року провідні фахівці Яготинської районної філії КОЦЗ, Наталія Гончар та Вікторія Просяник провели профорієнтаційні уроки на тему: «Професія та спеціальність» для учнівської молоді 8-Б класу та «Формула вибору професії. Складова «Хочу»» для учнів 9-В класу Яготинської ЗОШ №2. Школярі отримали  роз’яснення про  поняття «професія» і «спеціальність», розглянули схему класифікації професій за   Є.О.Клімовим. Акцентувалася увага учнів на важливості формули вибору професії, яка складається з 3 важливих складових:Хочу-Можу-Треба.

Учням запропоновано скористатися електронними сервісами профорієнтаційної платформи та розвитку кар’єри державної служби зайнятості, де є змога отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі та пройти онлайн тестуваня на визначення професійної спрямованості.