02 Квітня, 2019 р., 08:30
Власники телят протягом року будуть отримувати грошову компенсацію. Розмір держаної дотації залежить від віку тварин. Починаючи з цього року виплачуватимуть не тільки за народжену в господарстві худобу, а й за придбану в інших власників. За кожні чотири місяці утримання до тринадцятимісячого віку. Так, за молодняк віком від 1 до 5 місяців виплатять 300 гривень за голову, від 5 до 9 місяців – 700 гривень, від 9 до 13 місяців – 1500 гривень. Загалом - 2500 гривень. Така програма покликана розвивати сільське господарство. Наприклад, минулого року в Білоцерківському районі такі дотації отримали 169 селян на суму 285,1 тис. гривень.
02 Квітня, 2019 р., 08:28
З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.
30 Березня, 2019 р., 14:21
28 березня в райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги, яка була створена розпорядженням голови Яготинської райдержадміністрації В.С.Шмигановського в лютому 2019 року з етою розподілу її багаторічних запасів зі складів Яготинської районної організації Товариства Червоного Хреста України установами організаціям, які працюють з різними верствами населення нашого району.
29 Березня, 2019 р., 20:55
29 березня голова адміністрації В.С.Шмигановський  разом з головним лікарем КНП «Яготинський ЦПМСД» І.І.Сахном відвідали с. Годунівка, де було відкрито оновлене приміщення місцевого фельдшерського пункту.
29 Березня, 2019 р., 18:25
29 березня на базі Яготинського районного інклюзивно-ресурсного центру завідувачем районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Остапенко Н.О. організовано проведення семінару для вчителів фізкультури на тему: «Фізкультурно-оздоровчі, лікувально-оздоровчі, корегувальні технології на уроках фізичної культури».
29 Березня, 2019 р., 13:12
17 березня 2019 року Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»  знову зібрав учасників з різних куточків України в місті Києві. Серед конкурсантів в номінації «інструментальна музика» взяли участь чарівні юні скрипальки Яготинської дитячої школи мистецтв Влада Ткаленко та Настя Седракян, клас викладача З.П. Гудкової, концертмейстер В.О. Озеракіна.
28 Березня, 2019 р., 16:03
28 березня 2019 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою проведено позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання Лемешівської сільської ради у зв’язку з випадком загибеллі людини на пожежі.
28 Березня, 2019 р., 16:01
Дії суб’єкта господарювання у разі втрати КОРО Головне  управління ДФС у Київській області інформує,  що відповідно до гл. 4 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 547) використання книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), зареєстрованої на господарську одиницю або на реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО), передбачає, зокрема, наявність КОРО в господарській одиниці, на яку ця книга зареєстрована, або на місці проведення розрахунків.
28 Березня, 2019 р., 15:57
Управління соціального захисту населення повідомляє, що 20.03.2019 урядом  прийнято  постанову № 237  “Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”. Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.
28 Березня, 2019 р., 15:56
27 березня 2019 року о 12:25 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення від Яготинського районного відділку Національної Поліції України про знайдене тіло загиблого чоловіка на озері в с.Лемешівка.