Державні службовці відзначили професійне свято

Дата: 22.06.2019 09:06

Фото без описуСьогодні Україна шанує тих, хто обрав своєю долею служіння народові, та державі! Своє професійне свято щорічно, починаючи з 2003 року в День державної служби святкують державні службовці України.

Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби, в яких взяли участь державні службовці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних установ й організацій району та ветерани державної служби.

З нагоди професійного свята присутніх привітали голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський, виконувач обов’язків голова районної ради В.А.Потельчак, керуючий справами міської ради В.А.Галицький.

Вони зазначили, що майже кожен мешканець Яготинщини рано чи пізно звертається до органів влади. І саме праця державних службовців є надзвичайно важливою у діалозі народу з владою. Саме від кожного рядового державного службовця, від фаховості, чесності, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра людей до влади. Побажали присутнім мудрості дій, виваженості і принциповості у прийнятті рішень, міцного здоров’я, миру, благополуччя у сім’ях, оптимізму у щоденній праці на благо людей, витримки і терпіння, таких необхідних у роботі.

Кращих державних службовців району відзначено квітами та спільною Грамотою райдержадміністрації та районної ради.

Після завершення урочистої частини художні колективи району привітали державних службовців з професійним святом своїми виступами.

Державні службовці – це фахівці, на яких покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої країни, за втілення у життя найголовніших функцій держави. Мати статус служителя держави – почесно й солідно.

Шановні державні службоці! Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Невичерпної енергії та ентузіазму, творчої наснаги і життєвих гараздів, нових звершень у важливій і відповідальній місії в ім'я України, високих трудових звершень та поповнення скарбниці добрих і славетних справ в ім’я рідної землі, на благо нашої держави!

Довідково:

Спільною Грамотою райдержадміністрації та районної ради відзначено:

Борисенко

Лідію Миколаївну

-

начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Яготинської районної державної адміністрації

Близнюк

Ірину Володимирівну

-

керівника Центру надання адміністративних послуг Яготинської районної державної адміністрації

Лакоснік

Олену Валеріївну