22 Серпня, 2019 р., 16:07
Вулиці й дороги – це життєво необхідні артерії, які потрібно постійно підтримувати у такому стані, що забезпечував би безперебійний і безпечний рух транспорту й пішоходів.
22 Серпня, 2019 р., 16:03
24 серпня 2019 року Україна відзначатиме День незалежності – державне свято на честь ухвалення у 1991 році Акта проголошення незалежності України. Постання суверенної України відіграло вирішальну роль у розпаді СРСР та остаточному руйнуванні комуністичної тоталітарної системи. Це стало початком відліку нового етапу розвитку демократичної сучасної Української держави. Сьогодні незалежність України – запорука вільного розвитку держав і народів Європи і головна перешкода для російського імперіалізму, якому для розгортання потрібне поглинання України, її матеріальних та людських ресурсів.
22 Серпня, 2019 р., 16:01
В серпні 2019 року відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництвом прокуратури Київської області заплановано виїзд до підпорядкованих прокуратур для проведення особистого прийому громадян.
22 Серпня, 2019 р., 15:46
22 серпня  2019 року, в малому залі адміністрації відбулась зустріч керівництва Яготинської районної державної адміністрації з представниками громадської організації «Асоціація учасників АТО».
22 Серпня, 2019 р., 10:56
У Державному професійно-технічному навчальному  закладі «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» продовжується набір  вступників на 2019-2020 навчальний рік.
20 Серпня, 2019 р., 16:41
Мінсоцполітики затвердило наказ від 03.06.2019 р. №851 (далі – Наказ № 851), яким затверджено форму звітності № 1-ПА "Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні" (далі – Звіт № 1-ПА) та Порядок її подання.
20 Серпня, 2019 р., 13:56
20 серпня 2019 року в залі семінарів Яготинської РФ КОЦЗ відбулася зустріч безробітних з представниками пенсійного фонду, а саме: начальник Яготинського відділу обслуговування громадян (Сервісний центр) Жанна Нескорожена, головний спеціаліст Ярослава Андрусенко та головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету Оксана Малинка. Кількість безробітних, які прослухали семінар було 15 осіб.
20 Серпня, 2019 р., 08:06
Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації,  не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.