19 Серпня, 2019 р., 15:25
Під керівництвом виконувача обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації Т.П.Сухенко в понеділок, 19 серпня 2019 року року, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Орел, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
19 Серпня, 2019 р., 12:06
Державна служба зайнятості з обласними центрами і районними філіями по суті є найбільшим і найпотужнішим рекрутинговим агентством в Україні;
19 Серпня, 2019 р., 08:39
На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації.
16 Серпня, 2019 р., 12:07
Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1497,00 грн. до 1564,00 грн., що стало підставою для проведення перерахунку:
16 Серпня, 2019 р., 11:03
Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через «ВЕБ-портал електронних послуг Пенсійного фонду України» (portal.pfu.gov.ua).
15 Серпня, 2019 р., 16:19
15 серпня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Ничипорівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
15 Серпня, 2019 р., 14:00
Процес діджиталізацї в нашій країні набирає обертів. Компанії активно впроваджують цифрові інструменти, переводять свою діяльність в онлайн і розширюють  можливості завдяки масовому використанню людьми сучасних ґаджетів. От, пригадайте, як ви сьогодні використовували інтернент-технології? Вранці "пікнули" телефоном і пройшли через турнікет у метро, потім у магазині підтвердили платіж годинником, перерахували кошти за комунальні послуги і записались на прийом до лікаря у два  кліки комп’ютерної миші, а надвечір перевірили залишок на банківській картці просто зі смартфону? Якщо хоч в одному з варіантів ви себе впізнали, значить вам до вподоби життя без зайвих турбот. Саме удосконалення та спрощення процесів спонукає державні органи впроваджувати діджиталізацію у свою діяльність.
15 Серпня, 2019 р., 09:33
 У Міністерстві освіти і науки України надали поради вступникам у заклади профтехосвіти. “Зараз у профтехах триває “гаряча пора”, коли найбільша кількість вступників приносить документи до приймальних комісій та здає вступні випробування.
15 Серпня, 2019 р., 08:04
Що має бути обов’язково зазначено на сайті Інтернет-магазину?  Законодавством передбачений перелік обов’язкової інформації, яка зазначається на сайті Інтернет-магазину, зокрема: