12 Серпня, 2019 р., 09:06
Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах. Крім того, після завершення зернозбиральної кампанії аграрії випалюють пожнивні залишки, що категорично заборонено, адже такі дії можуть стати причиною масштабних пожеж.
12 Серпня, 2019 р., 08:44
Мета проекту «Щастя в 4 руки» – донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя, щоб ніщо не заважало молодим кохати одне одного та спільними зусиллями будувати сім‘ю. Проект наголошує: сім‘я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини. Незважаючи на те, які уявлення про сімейний уклад мали молоді до шлюбу, існують універсальні правила побудови необхідних умов для сімейного щастя.
12 Серпня, 2019 р., 08:41
Станом на 9 серпня українські аграрії провели збирання ранніх зернових та зернобобових культур на площі 9,5 млн га, або 95% до прогнозу. Так, намолочено 36,8 млн тонн зерна нового врожаю при врожайності 38,6 ц/га. Зокрема, зібрано:
12 Серпня, 2019 р., 08:38
Кавун – це своєрідний коктейль із корисних речовин та природної структурованої води. Адже він майже на 90 % складається з рідини, і не простої води, а чудодійної, котру може подарувати лише сама природа.
08 Серпня, 2019 р., 16:28
 "На соціальне забезпечення платники Київщини спрямували 5,9 млрд. грн. єдиного внеску" За повідомленням начальника ГУ ДФС у Київській області Олексія Кавиліна, рівень сплати єдиного внеску зріс на чверть у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Він підкреслив, що сума, спрямована платниками Київщини  на забезпечення соціальних потреб, наразі складає 5,9 млрд. грн. При цьому, додаткові надходження у грошовому відображенні дорівнюють 1,2 млрд. грн.
08 Серпня, 2019 р., 11:27
Щоб насіння не втратило посівні якості, його потрібно зберігати в обладнаних насіннєсховищах згідно плану розміщення насіння по культурах, сортах і репродукціях. Розмір насіннєсховища визначають, виходячи із розрахункової кількості насіння, яке залишається на тривале зберігання (середня  об'ємна маса насіння 0,75 т/м3).   Основні вимоги до насіннєсховищ:
08 Серпня, 2019 р., 11:20
07 серпня 2019 року, о 15 год. 10 хв., на ПЗЧ 28-ДПРЧ м. Яготин надійшло повідомлення про загорання в будівлі ТОВ «Жоравська Нива», по вул. 1 Травня с. Жоравка, Яготинського району.
08 Серпня, 2019 р., 10:42
Сергій Савчук: ПриватБанк та Укргазбанк знову видають «теплі кредити»
08 Серпня, 2019 р., 10:39
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII (законопроект №10357) щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд).
08 Серпня, 2019 р., 08:09
Податківці Київщини ліквідували незаконне виробництво тютюну для кальянів У серпні 2019 року співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області ліквідували незаконне масове виробництво тютюну для кальяну та вилучили велику партію підакцизної продукції.