АНОНС: 23 СЕРПНЯ НА КИЇВЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ОБЛАСНИЙ УРОЧИСТИЙ ЗАХІД З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 28-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.08.2019 12:23

Шановні представники ЗМІ!

23 серпня 2019 року о 13.00 у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м. Переяслав-Хмельницький  відбудеться Обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України за участі голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна.

У програмі заходів: молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини, зйомка відеоролику «Я люблю Україну», функціонування локацій, концерт дитячих фольклорних колективів, театралізоване дійство «Етновир», розгортання 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності», вокально-хореографічна композиція «Всі ми діти твої, Україно!», офіційна частина за участю голови Київської обласної державної адміністрації, вручення нагород та відзнак, виступи духовенства та виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди».

По завершенню офіційної частини обласного заходу, о 14.30 відбудеться прес-конференція голови КОДА.

Початок  роботи локацій: 11.00

Святковий концерт: 11.00-19.00

Офіційна частина заходу та нагородження: 13.00

Прес-конференція: 14.30

Адреса: м. Переяслав-Хмельницький,  Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».

АКРЕДИТАЦІЯ для ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проводиться до 16.00 22 серпня за тел.: (044) 286 80 23, (068) 454 47 86.

УВАГА! 23 серпня представники ЗМІ будуть забезпечені транспортом за маршрутом Київ – Переяслав-Хмельницький – Київ. Виїзд о 09:45 від Київської ОДА (пл. Лесі Українки, 1).