ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

Дата: 22.08.2019 16:01

Фото без описуВ серпні 2019 року відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництвом прокуратури Київської області заплановано виїзд до підпорядкованих прокуратур для проведення особистого прийому громадян.

Заступником прокурора Київської області Мілевським А.П. в Яготинському відділі Бориспільській місцевій прокуратури прийом буде здійснюватися 27 серпня 2019 року з 10:00 до 12:00 години в приміщенні Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, за адресою: вул. Незалежності, 67 м. Яготин Київська область.

Прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським А.П. здійснюється особисто, можливий попередній запис в приймальні Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури або за телефоном (04575) 5 - 49 - 43, 5 - 42 - 08, звернення необхідно мати при собі в письмовій формі.