10 Вересня, 2019 р., 14:04
У Вишгородському районі відбувся урочистий захід з нагоди Дня підприємця, який в Україні щорічно відзначається у першу неділю вересня.
10 Вересня, 2019 р., 14:03
1. Обстежено умови проживання 3 непрацездатних громадян, з них виявлено 1 особу, яка потребує обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
10 Вересня, 2019 р., 13:59
За ініціативи Яготинської районної філії КОЦЗ 10 вересня 2019 року було організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві – магазин «BROSKO», що веде роздрібну торгівлю одягу та взуття. Присутніми на заході були : заступник директора Яготинської філії Михайло Шевченко, завідувач сектору по роботі з роботодавцями Тетяна Головата та  шестеро  безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.
10 Вересня, 2019 р., 08:14
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що у разі добровільної реєстрації особи як платника ПДВ або особи, яка відповідає вимогам, визначеним п.п. 6 п. 180.1 ст. 180 Податкового Кодексу, реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних - п. 183.3 ст.183 ПКУ.
09 Вересня, 2019 р., 15:02
Знову закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радості літо.  А отже настав час нового 2019-2020 навчального року,  час вирушати у мандрівку дивовижною країною Знань, а учням ЯГОТИНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ  ще й країною Творчості.
09 Вересня, 2019 р., 10:14
8 вересня о 15:50 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання будівлі за адресою: с. Панфили, вул. Центральна.
09 Вересня, 2019 р., 10:06
8 вересня о 15:24 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання будівлі за адресою: с. Фарбоване, вул. Піонерська.
09 Вересня, 2019 р., 09:16
У Київській обласній державній адміністрації провели круглий стіл на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Київщини. Етап другий – презентація моделі області».
09 Вересня, 2019 р., 09:08
Під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна відбувся регіональний семінар «Підвищення енергоефекивності територіальних громад Київщини». Участь у заході взяли голова Держенергоефективності Сергій Савчук, директор Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марсель Рьотіг, радник з питань демократичного управління Програми розвитку ООН Маркус Бранд та перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.
09 Вересня, 2019 р., 09:06
Управління  соціального захисту населення  Яготинської райдержадміністрації  повідомляє  про  зміни до порядку надання субсидії Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  14.08.2019р.   № 807  “ Про внесення змін  та  визнання такими, що втратили  чинність,  деяких  постанов Кабінету Міністрів України“.  Ця постанова  набирає чинності з 1 жовтня 2019 р.