Відбулась нарада з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Дата: 09.10.2019 12:40

Фото без опису8 жовтня під керівництвом виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Тетяни Сухенко за участю виконувача обов’язків керівника апарату Тетяни Орел, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської ради відбулася робоча нарада щодо відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва у Яготинському  районі.

Урочисті заходи заплановано провести 11 жовтня 2019 року о 14.00 год. у Яготинському районному будинку культури.

На нараді була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів.

За підсумками наради дано ряд доручень щодо доопрацювання та вирішення деяких організаційних моментів.