Відбулася нарада

Дата: 09.10.2019 10:32

Фото без опису08 жовтня 2019 року під керівництвом виконувача обов’язків голови Яготинсьої районної державної адміністрації Т.П.Сухенко відбулась розширена нарада за участю: голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, виконувача обов’язків голови Яготинської міської ради С.О. Овчаренка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, сільських,  голів.

Розпочинаючи нараду,   Тетяна Сухенко звернула  увагу  на ряд основних та важливих питань, серед яких, зокрема :

- про готовність господарського комплексу до початку опалювального сезону 2019/2020 років в Яготинському районі;

- про експлуатаційне утримання автомобільних доріг на території міста та району та стан заключення договорів з суб’єктами господарської діяльності щодо розчистки доріг у зимовий період;

- про організацію попередження та ліквідації пожеж у природних екосистемах та житловому сектору;

- про  стан  заготівлі  фруктів  та  овочів  для  стаціонарних  хворих   Яготинської  ЦРЛ.

По завершенню наради  та за результатами обговорення нагальних для життєдіяльності району питань, виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та  сільським  головам. Також Т.П. Сухенко звернула увагу присутніх на необхідність працювати спільно, допомагати одне одному, вболівати за результати спільної праці.