28 Жовтня, 2019 р., 16:27
Нещодавно на базі ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей»  та військової частини с. Дівички Переяслав-Хмельницького району відбулася Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух» для вихованців військово-патріотичних клубів, гуртків і роїв «Джур» віком 14–17 років. У грі взяли участь представники військово-патріотичних клубів Київщини, Черкащини та Полтавщини.
28 Жовтня, 2019 р., 15:07
Виконувач обов’язків голови адміністрації  Т.П.Сухенко провела оперативну нараду за участі заступника голови адміністрації В.М.Гончара, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел та керівниками структурних підрозділів адміністрації.  В порядку денному засідання були розглянуті питання, що стосувалися проходження опалювального сезону, виконання робіт із впровадження заходів з енергозбереження по Яготинському НВК №3, дотриманню температурного режиму в медичних та дошкільних закладах району.
28 Жовтня, 2019 р., 12:01
Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її несуть крізь роки нові і нові покоління.
28 Жовтня, 2019 р., 08:40
Від щирого серця вітаю Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!
25 Жовтня, 2019 р., 14:10
24 жовтня, на території Яготинського ДНЗ №2 «Дюймовочка» проведено запуск нової котельні. Реконструкція системи газопостачання з встановленнням котлів зовнішнього розміщення було проведено комунальним підприємством теплових мереж «Яготинтепломережа».
25 Жовтня, 2019 р., 12:39
25 жовтня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Богданівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
25 Жовтня, 2019 р., 12:36
24 жовтня 2019 року в Яготинському НВК «CШ - ЗОШ І-ІІІ ст.»  №2 був проведений День кар’єри за участю представників вищої, професійно-технічної освіти та служби зайнятості.
25 Жовтня, 2019 р., 09:27
Постанова Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 р. № 320 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”набрала чинності 19 жовтня. Зміни стосуються, передусім, майбутніх водіїв та автошкіл. Передбачені постановою заходи забезпечують зменшення адміністративного тиску у сфері підготовки водіїв транспортних засобів, спрощують процедуру акредитації закладів, удосконалюють процедуру отримання та обміну посвідчення водія.
25 Жовтня, 2019 р., 08:34
4 жовтня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Черняхівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
24 Жовтня, 2019 р., 15:46
24 жовтня 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Панфильської ЗОШ с. Панфили.