Щотижнева оперативна нарада

Дата: 28.10.2019 15:07

Фото без описуВиконувач обов’язків голови адміністрації  Т.П.Сухенко провела оперативну нараду за участі заступника голови адміністрації В.М.Гончара, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел та керівниками структурних підрозділів адміністрації.  В порядку денному засідання були розглянуті питання, що стосувалися проходження опалювального сезону, виконання робіт із впровадження заходів з енергозбереження по Яготинському НВК №3, дотриманню температурного режиму в медичних та дошкільних закладах району.

Також в ході наради присутні підвели підсумки роботи за минулий тиждень, проаналізували стан виконавчої дисципліни та дотримання працівниками райдержадміністрації термінів виконання контрольних документів, розгляду звернень громадян, проінформували про плани роботи на поточний тиждень.

З усіх розглянутих питань були прийняті рішення та дані окремі доручення керівникам відповідних структурних підрозділів.