Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Дата: 21.11.2019 15:53

Фото без опису21 листопада,  в малому залі адміністрації відбулось чергове засідання колегії Яготинської районної державної  адміністрації. В роботі колегії взяли участь виконувач обов’язків голови адміністрації Т.П.Сухенко, голова районної ради П.В.Гайдай, перший заступник міського голови С.О.Овчаренко.

На порядок денний засідання виносились наступні питання:

1.Про стан призначення житлових субсидій в Яготинському районі.

2. Про підсумки виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2019 року

3. Про уточнення показників районного бюджету по доходах та видатках на 2019 рік.

4.Про хід виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Яготинському районі на 2018-2020 роки.

5. Про стан захисту конституційних прав дітей в районі.

6. Про реалізацію державної кадрової політики у Яготинській районній державній адміністрації

7. Про роботу виконавчих комітетів Двірківщинської та Панфильської сільських рад щодо виконання ними делегованих повноважень.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення.