11 Березня, 2020 р., 16:37
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що  для зручності та спрощення процедури подання  декларації про майновий стан і доходи громадян, ДПС запроваджено електронний сервіс, який дає змогу часткового автоматичного заповнення декларації в Електронному кабінеті платника.
11 Березня, 2020 р., 16:23
11 березня 2020 року відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації на базі музею «Флігель Т.Г.Шевченка» було проведено поетичні читання творів Т.Г.Шевченка та виставка дитячих творчих робіт «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії» вихованців закладів дошкільної освіти району, присвячені 206-?річниці з дня народження Великого Кобзаря.
10 Березня, 2020 р., 19:39
Хто, коли та як може отримати від держави доступні кредити на розширення власної справи сьогодні дізналися суб'єкти мікро-та малого підприємництва. На базі Яготинської районної філії Київського ОЦЗ відбулося чергове засідання круглого столу з представниками Яготинського відділення ТВБВ √1026/0594 філія ГУ по м. Києву та Київської області АТ "Ощадбанк". В.о. керуючого відділенням Олена Цьось та головний економіст Руслана Даценко розповіли детально про програму кредитування та умови отримання фінансової допомоги.
10 Березня, 2020 р., 19:30
Обдаровані діти – дар від Бога для цілого народу, а інколи і всього людства.
10 Березня, 2020 р., 18:54
В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління.
10 Березня, 2020 р., 16:36
З 6-7 березня до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло 3 повідомлення про загорання сухої трави та очерету в с. Добраничівка, с. Райківщина та в парку м.Яготин. На місце виклику були направлені чергові  відділення 28 – ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин. По прибуттю на місця викликів було встановлено, що горить очерет та трав’яний настил загальною площею близько 1,5 га.
10 Березня, 2020 р., 09:07
05 березня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланову перевірку Яготинського управління державної казначейської служби України.
10 Березня, 2020 р., 09:04
06 березня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів планову перевірку ТОВ КРІОГЕНСЕРВІС .
10 Березня, 2020 р., 09:02
05 березня о 19:46  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання сухої трави та очерету в с. Засупоївка, Яготинського району. На місце виклику направлено 1  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
10 Березня, 2020 р., 08:43
З ледь відчутним подихом весни до нас приходить прекрасне свято представниць кращої половини людства – Міжнародний жіночий день.