Інспекторський склад Яготинського районного сектору провів планову перевірку ТОВ КРІОГЕНСЕРВІС

Дата: 10.03.2020 09:04

Фото без опису06 березня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів планову перевірку ТОВ КРІОГЕНСЕРВІС .

В виробничій будівлі рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень будівлі, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками були проведені інструктажі на протипожежну тематику та вручені листівки з пожежної безпеки.