17 Березня, 2020 р., 20:49
16 березня о 14:40 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання очерету в с. Червоне. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
17 Березня, 2020 р., 20:46
16 березня о 11:50 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання очерету в м. Яготин вул. Переяслівська. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
17 Березня, 2020 р., 16:59
Рішення про виділення додаткових коштів на захист медичного персоналу закладів охорони здоров’я Київської області прийняли на позачерговому засіданні сесії Київської обласної ради сьогодні, 17 березня. Участь у засіданні також взяв т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
17 Березня, 2020 р., 15:48
Яготинська районна державна адміністрація повідомляє, що у зв’язку з дією Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, шляхом уникнення зібрання великої кількості людей в одному місці,
17 Березня, 2020 р., 15:45
Яготинська районна державна адміністрація повідомляє, що згідно з дорученням Президента України та рішенням Державної  комісії з питань ТЕБ і НС, для запобігання поширення коронавірусної інфекці, Урядом прийнято рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України.
17 Березня, 2020 р., 14:08
За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 7 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1) області та м. Київ (2).
17 Березня, 2020 р., 14:04
Ілля Ємець закликав українців підтримати лікарів, щоб урятувати всю країну
17 Березня, 2020 р., 11:02
Комунальне некомерційне підприємство «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, зважаючи на стрімке поширення пандемії, викликаної коронавірусом COVID-19 на території України, звертається до керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності з проханням виділити благодійну допомогу закладу охорони здоров’я для придбання апарату штучної вентиляції легень.
17 Березня, 2020 р., 09:04
На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.