13 Березня, 2020 р., 20:31
День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.
13 Березня, 2020 р., 18:54
У зв’язку із запровадженням карантину в Україні, Київоблєнерго радить своїм клієнтам, замісить візитів до центрів обслуговування, віддавати перевагу дистанційними сервісами. Вони більш зручні, економлять час та не потребують особистої присутності у офісах компанії.
13 Березня, 2020 р., 18:49
13 березня під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської ОДА Василя Володіна відбулася онлайн нарада щодо запобігання проникненню коронавірусу COVID-19 на територію області. Участь у роботі взяли заступник голови ОДА Олег Торкунов, заступник голови ОДА Дмитро Назаренко, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області Василь Слободяник, представники профільних департаментів КОДА, голови районів, ОТГ та мери міст області.
13 Березня, 2020 р., 18:42
13 березня о 14:39 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання господарської будівлі в с. Кулябівка вул. Миру. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
13 Березня, 2020 р., 15:59
11 березня 2020 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з вихованцями  ДНЗ № 5 «Берізка» м. Яготин.
13 Березня, 2020 р., 15:56
12 березня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланову перевірку ЖД станції Яготин АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» .
13 Березня, 2020 р., 15:39
Триває тестування програмного рішення «пРРОсто»
13 Березня, 2020 р., 15:00
13 березня тимчасово виконуючий обов‘язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін провів апаратну нараду. В ній прийняли участь перший заступник голови Олександр Скляров, керівник апарату КОДА Олена Мацків, заступники Андрій Лісовик, Євген Калінін, Дмитро Назаренко, Олег Торкунов.
12 Березня, 2020 р., 16:55
Для вирішення проблем жителів району, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, для забезпечення мінімальних соціальних гарантій, 12 березня 2020 року,  під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій малозабезпеченим сім’ям.
12 Березня, 2020 р., 14:08
Карантин введений відповідно Постанови Уряду «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».