16 Березня, 2020 р., 17:52
Для зниження ризику інфікування та попередження розповсюдженню гострої респіраторної інфекції спричиненої коронавірусом COVID-19 з 17.03.2020 призупинено проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Яготинської районної державної адміністрації.
16 Березня, 2020 р., 16:20
З настанням весняного періоду на Яготинщині різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Майже щодня реєструються випадки горіння сухостою, сміття, очерету, тощо. Тільки 16 березня рятувальники Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області залучалися до ліквідації пожеж плавнів та сухої рослинності в мікрорайонах ПТФ, ЦИНС, та с. Червоне. Загалом протягом дня вогнем було знищено більше 11 га рослинності.
16 Березня, 2020 р., 15:24
Використовуйте можливості електронного кабінету
16 Березня, 2020 р., 14:55
В Україні запустили карту для відстежування поширення коронавірусу. У режимі реального часу можна слідкувати за поширенням COVID-19 в Україні.
16 Березня, 2020 р., 14:54
За інформацією Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації станом на 16 березня в Київській області був виявлений один пацієнт з підозрою на коронавірус COVID-19. Результатами лабораторного дослідження наявність коронавірусної інфекції не підтверджено. Всі медичні заклади готові до можливого поширення коронавірусу. Визначені базові лікарні для можливих хворих на цю інфекцію. Лікарні комплектуються необхідними медичними засобами та технікою. В області проводиться дезінфекція громадського транспорту. Щодня дезінфекцію проводять більш ніж на 2000 об’єктах.
16 Березня, 2020 р., 14:14
Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зважаючи  на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19  на території Яготинського району, а також з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації просимо протягом вказаного періоду (з 12 березня до 3 квітня 2020 року) без термінової потреби не відвідувати установи та організації міста.
16 Березня, 2020 р., 11:40
16 березня, рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Червоне з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.