Доступні кредити 5-7-9%

Дата: 10.03.2020 19:39

Фото без описуХто, коли та як може отримати від держави доступні кредити на розширення власної справи сьогодні дізналися суб'єкти мікро-та малого підприємництва. На базі Яготинської районної філії Київського ОЦЗ відбулося чергове засідання круглого столу з представниками Яготинського відділення ТВБВ √1026/0594 філія ГУ по м. Києву та Київської області АТ "Ощадбанк". В.о. керуючого відділенням Олена Цьось та головний економіст Руслана Даценко розповіли детально про програму кредитування та умови отримання фінансової допомоги.

Серед учасників заходу також були:

ФГ "Карлищина Агро"

ПП Батрак А.В.

ПП Назимок О.П.

ПП "Агроресурс"

ТОВ "Агрофірма "Еліта"

ПП Лучин В.В.

Також провідні фахівці ознайомили присутніх з послугами служби зайнятості та заходами активної політики зайнятості.

#Яготинська_філія #послуги #працевлаштування #кредитування