В КОДА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗАТРИМКИ ВІДРАХУВАНЬ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 15.01.2019 07:58
Кількість переглядів: 415

Фото без описуУ Київській обласній державній адміністрації відбулась спільна нарада органів виконавчої влади Київської області щодо недопущення заборгованостей Пенсійному фонду України.

Нарада проходила під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера, за участю начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Василя Фатхутдінова, заступника начальника фінансово-економічного управління Пенсійного фонду Київщини Оксани Антошко, заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Олександра Вольфа, радника начальника Головного управління Державної фіскальної служби України у Київській області Ігоря Орленка, першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислава Андрієнка.

В ході наради було піднято низку питань, серед яких погашення заборгованості до Пенсійного фонду, легалізація заробітної плати, виконання планових показників за 2018 рік. Зокрема, розглядались проблеми стягнення заборгованості з фізичних осіб, належного інформування боржників та своєчасного перерахування стягнутих коштів, а також моніторинг відомостей Державного реєстру суб’єктів господарювання та перевірка працівників на факт офіційного працевлаштування за результатами інспекційних відвідувань.

«Результативністю таких спільних заходів у 2018 році стало зменшення кількості застрахованих осіб, яким нараховувалась заробітна плата менше мінімальної, на 12 тис. осіб, а також збільшилась кількість застрахованих осіб на 24 тис», – зазначив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області Василь Фатхутдінов.

Також він повідомив, що протягом 2018 року профінансовано та вчасно виплачено пенсій на 17 млрд. 400 млн. грн., що в порівнянні до 2017 року більше на 3 млрд. 400 млн. грн.

4 січня розпочато виплату пенсій за поточний місяць, в тому числі військовослужбовцям. За 4-8 число вже профінансовано 116 млн. грн. У зв’язку з перерахунком пенсій з 1 січня, потреба на січень на виплату пенсій зросте на 200 млн. грн. і становитиме 1 млрд. 700 млн. грн.

За результатами наради намічено ряд заходів щодо подальшої спільної роботи КОДА та Пенсійного фонду. Також було вирішено проводити подібні наради в регіоні для оптимізації роботи районних виконавчих органів. «Аналогічні наради мають проводитись на місцях під керівництвом голів адміністрацій, або їх заступників. Робота по взаємодії між службами повинна бути налагоджена!» – зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування