Концерт «Старий рік минає новий наступає»

Дата: 15.01.2019 09:33

Фото без описуЦими вихідними відбувся концерт «Старий рік минає новий наступає» за участю любительського об’єднання районного будинку культури, самодіяльних колективів «Криниченька», «Краяни» та «Відродження».

Святковий концерт пройшов у піднесеному новорічному настрої. Учасники заходу дарували всім присутнім веселі новорічні пісні, позитивні емоції та безліч святкових привітань і побажань.  Максим Зиков розвеселив гостей свята цікавою історією, автор Людмила Климовська.

Головним завданням було подарувати  своїм глядачам відчуття свята і відродити віру в дива. Варто зауважити, що впоралися вони на «відмінно»! Ведучою концерту була  чарівна Людмила Климовська, звукорежисер справжній майстер своєї справи Сергій Павленко.

Відділ культури, туризму,

національностей та релігії