Навчальний семінар «2019 рік: бюджетно-податкові зміни, актуально про працю та розрахунково-касові операції»

Дата: 14.01.2019 16:09

УпФото без описуравління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій адміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів провели навчальний семінар з аграрними підприємствами району на тему: «2019 рік: бюджетно-податкові зміни, актуально про працю та розрахунково-касові операції».

В семінарі взяли участь 15 бухгалтерів від 14 сільськогосподарських підприємств району.

Програма семінару складалася з наступних питань: бюджет 2019, новації податкового законодавства, землекористування по новому з 2019 року, трудові відносини, податок на додану вартість, єдиний податок 4 групи, податки на майно, рента за воду, екоподаток, розрахунково-касові операції, судова практика, звітність.