30 Січня, 2019 р., 08:01
Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що з 01 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними у 2018 році.
29 Січня, 2019 р., 15:55
Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут
29 Січня, 2019 р., 15:52
29 січня 2019 року за ініціативи Яготинської районної філії КОЦЗ організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві на ТОВ «Ягопак» за участю  директора філії Рибак Оксани, фахівців та безробітних, які перебувають на обліку.
29 Січня, 2019 р., 13:18
Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксовано факт переміщення нашим співвітчизником через митний кордон України в поштових відправленнях орденів, медалей, різноманітних значків, поштівок, орденських книжок, грамот Президії Верховної Ради УРСР, посвідчень до нагород тощо, які переміщувалися з приховуванням від митного контролю.
29 Січня, 2019 р., 09:36
1.Обстежено умови проживання 5 непрацездатних громадян, з них виявлено 2 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
28 Січня, 2019 р., 17:16
Голова адміністрації В.С.Шмигановський провів розширену нараду з питань функціонування на території Яготинського району районної організації Червоного Хреста. В засіданні взяли участь перший заступник голови адміністрації Т.П.Сухенко, начальник управління фінансів адміністрації О.І.Барсук, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно,  т.в.о. головного лікаря КНП «Яготинська центральна районна лікарня» П.М.Гавриленко,  інженер з експлуатації будівель Яготинської центральної районної лікарні Ю.В.Радченко, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин Яготинської міської ради О.М.Кудрявський, державний реєстратор Центру надання адмінісративних послуг адміністрації С.С.Козинець, голова Яготинської районної організації Червоного Хреста В.І.Солод.
28 Січня, 2019 р., 17:05
28 січня 2019 року, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів щотижневу апаратну нараду за участі голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, міського голови Н.М.Дзюби, першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел, керівників територіальних відомств, структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації.
28 Січня, 2019 р., 16:45
28 січня голова райдержадміністрації Василь Шмигановський і голова районної ради Петро Гайдай завітали до голови виконкому Яготинської міської ради 1978 – 1988 років, почесного жителя м.Яготин Юрія Івановича Хорунжого, аби привітати  з 80-річним ювілеєм.