15 Травня, 2019 р., 08:12
Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили, що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?
14 Травня, 2019 р., 16:33
В Київській обласній державній адміністрації проходить дводенний навчальний тренінг для представників бізнесу, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.  Співучасть у заході також взяли представники державної установи InvestUkraine.
14 Травня, 2019 р., 16:11
Щороку  третьої суботи травня Україна відзначає День Європи. Цьогоріч він обіцяє бути особливо масштабним і змістовним. Заходи плануються в Києві, у всіх обласних та районних центрах нашої держави. «Ми повертаємося додому – у родину вільних націй Європи. Цими теплими весняними днями вкотре нагадуємо, насамперед, собі, хто ми», – зазначила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.
14 Травня, 2019 р., 16:11
Для українців вишиванка – це символ благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу. Одягайте свої найкрасивіші вишиванки, беріть із собою хороший настрій і приходьте 16 травня о 12.00 на Центральну площу міста святкувати День вишиванки.
14 Травня, 2019 р., 16:09
Цього місяця поточного року було внесені зміни до порядку ідентифікації та реєстрації ВРХ та порядку оформлення і видачі паспорта ВРХ.
14 Травня, 2019 р., 15:29
14 травня, під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу з питань проведення оздоровлення та відпочинку дітей Яготинського району.
14 Травня, 2019 р., 15:07
За період січень-квітень 2019 року до місцевих бюджетів Київщини надійшло 4,5 млрд. грн. Такі дані навів начальник фіскальної служби області Олексій Кавилін. За наданою ним інформацією, порівняно з аналогічним періодом минулого року, ця сума зросла на 28% або 1 млрд. грн.
14 Травня, 2019 р., 14:38
14 травня 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Супоївського НВК "ЗОШ І - ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок) с. Супоївка.
14 Травня, 2019 р., 14:36
14 травня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Сотниківка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
14 Травня, 2019 р., 12:21
Для сучасної людини машина – це не просто засіб пересування, а й справжній друг та товариш. Саме тому потрібно ретельно обирати фахівця та автосервіс.