17 Травня, 2019 р., 10:09
Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету  у  світі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Таких талантів в районі чимало. Школа – це світла країна знань і мудрості. Саме тут перед дітьми відкриваються зоряні небосхили.
17 Травня, 2019 р., 08:26
Вишиванка – прекрасна традиція, яка уособлює таланти українського народу, – Володимир Гройсман
16 Травня, 2019 р., 16:51
День вишиванки – свято національної єдності українців, покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати українців. Основною метою відзначення цього свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та дорослого населення міст і сіл нашої держави.
16 Травня, 2019 р., 15:43
Ну справжній Х-фактор Яготинщини, 15 травня у святковій залі Яготинського районного будинку культури відбувся звітний концерт Яготинської музичної школи. "І які ж талановиті у нас діти" - саме такою була реакція глядачів після кожного концертного номеру. Три години яскравих виступів завсім не втомили ні дітей, ні дорослих.
16 Травня, 2019 р., 14:23
16 травня працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області кожного року приходять на роботу у вишиванках.
16 Травня, 2019 р., 14:10
16 травня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Райківщина з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
16 Травня, 2019 р., 14:06
16 травня 2019 року у Яготинській районній філії КОЦЗ пройшов День відкритих дверей, в якому взяли участь представники державних органів влади, пенсійного Фонду України в Яготинському районі.
16 Травня, 2019 р., 10:35
Для вирішення проблем жителів району, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, для забезпечення мінімальних соціальних гарантій, 15 травня, під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій малозабезпеченим сім’ям та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.