В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Супоївського НВК

Дата: 14.05.2019 14:38

14 травня 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Супоївського НВК "ЗОШ І - ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок) с. Супоївка.

Протягом зустрічі з дітьми було проведено захоплюючу бесіду на теми: Як уникнути пожежі через дитячі пустощі, про наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті.

Користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку та правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, про дії на випадок розпилення НХР.

Наприкінці заходу діти отримали інформативні листівки, та обіцяли в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.