Олексій Кавилін: «Місцеві бюджети Київщини збільшилися на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року»

Дата: 14.05.2019 15:07

За період січень-квітень 2019 року до місцевих бюджетів Київщини надійшло 4,5 млрд. грн. Такі дані навів начальник фіскальної служби області Олексій Кавилін. За наданою ним інформацією, порівняно з аналогічним періодом минулого року, ця сума зросла на 28% або 1 млрд. грн.

Так, він підкреслив, що, як і у попередні періоди, сплата податку на доходи фізичних осіб має питому вагу у розрізі надходжень до місцевих скарбниць, і наразі складає 2,9 млрд. грн. Такий показник перевищує минулорічний на 31% або 675,5 млн. грн.

Фото без описуПредставники малого та середнього бізнесу перерахували 743,6 млн. грн. єдиного податку з темпом росту до відповідного періоду 2018 року у 32%, що дорівнює 180,6 млн. грн. додаткових коштів.

Від плати за землю сплачено 445 мільйонів гривень, що на 16% або 62,2 млн. грн. більше за надходження того самого періоду 2018 року.

На 32% або 34 мільйона гривень зросла сума від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Так, протягом чотирьох місяців поточного року мешканці Київщини перерахували до бюджетів 139,3 млн. грн.

Власники елітного автотранспорту сплатили  7,8 млн. грн. транспортного податку. Цей показник на 22,4% або 1,4 млн. грн. перевищує суму, що надійшла минулоріч у січні-квітні.

ГУ ДФС у Київській області