ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Київська область, Яготинський район

29 Жовтня, 2018 р., 13:51
Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.
29 Жовтня, 2018 р., 11:53
За участі працівників Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї, сектору культури національностей та релігій Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  та працівниками Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області організовано та проведено рейд «Дозвілля молоді» 26 жовтня 2018 року.
29 Жовтня, 2018 р., 09:55
З метою презентації кращих пошукових і науково-дослідницьких робіт 26 жовтня 2018 року на базі Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулась районна конференція «Герої серед нас: сучасні захисники України» (в рамках обласної пошукової акції «Герої серед нас:
29 Жовтня, 2018 р., 09:53
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем автомобіліста і дорожника
27 Жовтня, 2018 р., 16:11
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професій­ного свята – Дня автомобіліста й дорожника! Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.
27 Жовтня, 2018 р., 15:41
Зразковий хореографічний ансамбль «Барвінок» Яготинської дитячої школи мистецтв  взяв участь у фестивалі українського народного танцю «Гопакфест», м. Чернігів, де виконав два танці «Танцювальні викрутаси» та «Ми Українці», за що був нагороджений Кубком та Дипломом «За популяризацію народно-сценічної хореографії», Дипломом за ІІІ місце та
26 Жовтня, 2018 р., 15:02
26 жовтня 2018 року Яготинським районним сектором спільно з 28-ДПРЧ     м. Яготин в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено екскурсію вихованцям Яготинського ДНЗ «Ромашка» в 28-ДПРЧ м. Яготин.
26 Жовтня, 2018 р., 13:14
Вшанувати героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні прийшли голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветерани війни, військовослужбовці, громадські організації, представники трудових колективів, учнівської молоді, громадськості.
26 Жовтня, 2018 р., 12:02
14 листопада 2018 року заплановано проведення "Бізнес- туру" для роботодавців Київщини.В ході проведення роботодавці будуть мати змогу ознайомитися з навчальними програмами та практичною базою Рівненського центру професійно- технічної освіти державної служби зайнятості.
26 Жовтня, 2018 р., 10:50
25 жовтня 2018 року в приміщенні Яготинського районного будинку культури відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд "Обери майбутнє".