У КОДА ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ КИЇВЩИНИ

Дата: 09.09.2019 09:16

Фото без описуУ Київській обласній державній адміністрації провели круглий стіл на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Київщини. Етап другий – презентація моделі області».

Під час роботи присутні обговорили передумови для створення спроможних районів Київської області та нову модель адміністративно-територіального устрою на рівні районів.

Голова облдержадміністрації наголосив на важливості децентралізації регіону, яка надасть громадам більше можливостей.

«В мене дуже простий підхід – громада повинна бути самодостатньою. Я за децентралізацію. Я за те, щоб створювалися спроможні громади із керівниками, які готові брати на себе відповідальність. Тому ми починаємо роботу поетапно -спочатку з найменш політично- і економічно- складних місцевостей. Рухаємся далі і результат буде. Наголошую, я ваш партнер, але тільки тоді, коли мотиви зрозумілі, чесні та на підтримку громади», – заявив Михайло Бно-Айріян.