Відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально мотиваційного заходу «Обери майбутнє»

Дата: 08.11.2019 10:29

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації №563 від 30 вересня року,  Яготинською філією Київського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинським районним будинком дитячої та юнацької творчості,7 листопада 2019 року в приміщенні Яготинського районного будинку культури відбувся відбірковий етап  профорієнтаційного  змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

В заході прийняло участь 5 команд: «Ферма 07710» - Супоївського НВК,  «Мікс» - Яготинського НВК №2, «Андеграунд»- Яготинського НВК №3,  «Сулимівський квартал» - Сулимівського НВК та  «220V» - Яготинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Привітати юні таланти  та надихнути  на перемогу завітала Наталія Олександрівна Остапенко – завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації.

Команди-учасниці заходу «Обери майбутнє» мірялися дотепністю в трьох конкурсах: «Візитівці», «Конкурсі капітанів», «Музичному конкурсі». За умовами конкурсу, команди-учасники повинні були презентувати професії актуальні на регіональному ринку праці. До уваги журі та глядачів були представлені професії «фермер», «військовий», «маркетолог», «електрик», «тракторист» та «лікар».

Вразили всіх команда «Ферма 07710» своїм яскравим та дотепною презентацією пофесії фермера та суміжними професіями, знанням медичних реформ вразила команда  «Сулимівський квартал». Весело та бадьоро представили професію маркетолога представники команди «220 V». Різнобічно висвітили професію електрика «Мікс». Національно-патріотичним був виступ був виступ команди «Андеграунд», вони презентували професію військового

Переможцем першого відбіркового епапу  гри стала команда «Мікс» Яготинського НВК №2, яка візьме участь обласному півфіналі.

По завершенню гри команди отримали грамоти за активну участь та подарунки, які презентувала Оксана Олексіївна Рибак, директор Яготинської філії Київського обласного центру зайнятості. Команда переможець була нагороджена сертифікатом на подарунки.

Відділ освіти, молоді та спорту адміністрації