18 Травня, 2020 р., 15:14
19 травня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.
18 Травня, 2020 р., 12:38
Світ охопила пандемія коронавірусу COVID-19 - це стало серйозним випробуванням для наших громадян, нелегка ноша припала на плечі працівників соціальної сфери, людей чуйних до чужої біди, горя і хвороби.
18 Травня, 2020 р., 12:37
Перш за все під час наближення грози краще утриматися від поїздок в ліс, поле або до водоймища. Блискавка небезпечна тоді, коли за спалахом тут же лунає гуркіт грому, тобто грозова хмара знаходиться над вами і небезпека удару блискавки найбільш вірогідна.
18 Травня, 2020 р., 10:13
Шановні працівники музеїв Яготинського краю!
18 Травня, 2020 р., 10:09
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 18 травня в Україні 18616 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 535 летальних, 5276 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1324 дитини та 3650 медиків.
18 Травня, 2020 р., 08:38
Аліменти є одним із способів виконання батьками обов'язку по утриманню дитини до досягнення нею повноліття. Стягнення аліментів не залежить від того, чи знаходяться в шлюбі батьки дитини, розлучені вони або взагалі не перебували в ньому. Аліменти на дитину стягуються на користь одного з батьків, з яким проживає дитина, є його власністю і повинні використовуватися за цільовим призначенням, тобто саме на утримання дитини.
18 Травня, 2020 р., 08:19
17 травня о 08:10 до оперативно-диспетчерської служби м. Яготина надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Київ-Харків 116 км поблизу с. Богданівка сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля ЗАЗ «Таврія».
18 Травня, 2020 р., 08:14
Депортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944 року, – один із найяскравіших прикладів злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни. Понад 20 років радянська влада повністю заперечувала злочинний характер своїх дій. У 1967 році Верховна Рада СРСР визнала необґрунтованість тотального звинувачення кримських татар, але на відміну від інших «покараних народів», вони не отримали права повернутися до Криму. Лише 1989 року радянським парламентом депортація була визнана незаконною та злочинною.
18 Травня, 2020 р., 08:11
Працівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектор з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області на передодні Міжнародного дня сім’ї вручили набори книг багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, сім’ям де є особи з особливими потребами, внутрішньо переміщеним особам, сім’ям,  які перебувають у складних життєвих обставинах та іншим соціально-незахищеним верствам населення, які перебувають на обліку в ЯРЦСССДМ та  від благодійної організації «Благодійний фонд « Клуб Добродіїв » вручили продуктові набори, для мам, які виховують дітей самостійно та перебувають на обліку в центрі. До наборів входять: борошно, цукор, макаронні вироби, олія, гречка, рис, молоко згущене, томатна паста, тушонка, горох, манка, вівсяні пластівці, чорний молотий перець. Цих продуктів вистачить родинам приблизно на 2-3 тижні.
17 Травня, 2020 р., 10:28
Щороку в третю неділю травня Україна відзначає День пам‘яті жертв політичних репресій. Ми згадуємо тисячі наших співвітчизників, які стали жертвами політичних репресій керівництва СРСР на початку ХХ століття.